Mano pirmas kartas kai buvau girtas

Pirmasis mano kartas įvyko kai man buvo 19. Studentiškas vakarėlis bei grįžimas į bendrabutį su naująja savo drauge paryčiais – tai, ko nepadarius studentavimo laikotarpis tiesiog negali būti užskaitytu.

Ne, pats pirmasis kartas nebuvo kažkuo įspūdingas – nors nesijaudinau, už ką atsakingas buvo alkoholis, bei puikiai praleidau laiką „baksnodamas“ tą mergaitę iš nugaros, ji vargiai kažką jautė, kadangi įgūdžių man tikrai trūko. Bet visgi, linksmiausia ko gero buvo ne tiek pats pirmasis kartas, bet tai, jog mes mylėjomės vos už metro miegant mano kambariokui! Stengėmės jo nepažadinti. Ir tiesą sakant tiek proceso metu, tiek ir po jo žvalgydamiesi bei šypsodamiesi džiaugėmės, jog to nepadarėme – atrodė, jog kambariokas miega tarsi būtų užmuštas, net nekraipydamas galvos.

Heh, tas naivumas ir alkoholis. Ar tikrai įmanoma nepažadinti žmogaus, kai šalia jo mylisi du visiškai girti tik ką į kambarį garsiai įgriuvę žmonės? Ryte vos atsibudę su mergaite išgirdome garsų juoką – mano kambariokas buvo iš tų, kurie išnaudodavo kiekvieną progą pasilinksminti. Paaiškėjo, jog jis taip pat buvo tik ką grįžęs, todėl net nebuvo spėjęs užmigti. Ir jam teko girdėti absoliučiai visas mūsų mažučio nuotykio detales. Mergina jau po keleto minučių susinepatoginusi paliko kambarį, o man su kambarioku teliko linksmai pasijuokti.

Kas įdomiausia – su ta mergina mes taip lengvai neišsiskyrėme, nors visa tai ir skamba tarsi tikrų tikriausias vienos nakties nuotykis. Buvome apsikeitę kontaktais, todėl dar tą patį vakarą jai paskambinau, o kitą dieną ir susitikome. Po viso to draugavome maždaug pusmetį, kol.. Ne, neišsiskyrėme – aš tai merginai pasipiršau, nors tiesą sakant niekad nebūčiau patikėjęs, jog tai kada nors padarysiu nuo draugystės pradžios praėjus tokiam mažam laiko tarpui. Šiuo metu planuojame vestuves, kurios turėtų įvykti jau artėjančią vasarą – o mano kambariokui ko gero leisti pasakyti kalbą vestuvių metu nebus galima, kadangi jis savo atmintyje turi gerokai per ne lyg linksmą mano bei jos pažinties pradžios istoriją.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *