Nuogos lietuvaitės – pirmas kartas oralinis

Pirmąjį kartą pasimylėjau kai man buvo septyniolika. Mokiausi dvyliktoje klasėje bei sparčiai artėjo šimtadienis. Ir visgi, tikrai nesitikėjau, jog jis bus toks originalus bei įsimintinas, koks jis buvo vieno vaikino dėka.

Tai buvo vienas vaikinas, besimokęs paralelinėje klasėje, su kuriuo nors ir nebuvome labai geri draugai, tačiau sutardavome neblogai – kartkartėmis atsidurdavę tuose pačiuose draugų ratuose mėgdavome vienas su kitu pajuokauti, kam kelią atvėrė identiškas humoro jausmas. Abu buvome dailūs, todėl visad kybojo ta simpatizavimo galimybė, tačiau ko gero būtent nuolatinio bendravimo trūkumas privedė prie to, jog iki tol pora taip ir netapome.

Ir visgi, šimtadienio metu viskas pasikeitė. Bent jau kalbant apie vakarinę šios šventės dalį, kai jaukioje sodyboje garsiai šventė visi tais metais mokyklą baigiantys dvyliktokai. Daug alkoholio, garsi elektroninė muzika. Ir šokių aikštelėje susitikusios mūsų akys. Priėję vienas prie kito pradėjome šokti šalimais, ir taip – ne vieną dešimtį minučių. Ir tas fizinis kontaktas šokių aikštelėje tikrai padarė savo – jautėmės… Artimi? Arba bent jau taip nurodė jaustis alkoholis. Todėl vos palikę šokių aikštelę netrukome pradėti aistringai bučiuotis. O jau po dešimties minučių, nuėję į vieną iš užrakinamų kambarių, užgulėme jame buvusią lovą bei pradėjome glamonėtis. Tiesą sakant tikrai negalvojau, jog viskas baigsis seksu, tačiau mūsų liežuviams vis stipriai kabinantis vienas į kitą pajaučiau, jog noriu eiti iki pat galo – todėl jau po akimirkos pradėjome vienas nuo kito mesti drabužius bei padarėme tai. Jausmas buvo fantastiškas. O prie to pridėjus ir nuo alkoholio kiek svaigusią galvą bei visą tą sveiką nuovargį tiek nuo sekso, tiek ir nuo šokių… Po viso to mudviem išėjus į balkoną bei prisidegus po cigaretę jautėmės tiesiog fantastiškai. Ir nors po to vakaro pora taip ir netapome, vienas į kitą pažvelgdami jau matydavome kai ką daugiau, nei tik pažįstamą merginą ar vaikiną. Matėme puikų aistringą prisiminimą, jungsiantį mus nuolat.

You may also like...

2 Responses

  1. Romas parašė:

    LABA. LB IESKAU NORIU SUSIPAZINTI SU PATRAUKLIA. SEX MERGINA 25 IKI 55 M KUREI PATINKA KAI IŠPILDO. JOS NORUS. TADA KVIEČIU. Į SVECIUS. KURIAS. DOMINA. RASIKITE VISOS

  2. Romas parašė:

    LABA. LB. IESKAU. PASIKVIESCIAU. Į SVECIUS. TA. VIENINTELĖ LIEKNA GALI BUTI IR APKUNI. SEKSUALI. PATRAUKLI 25 IKI 55.M KUREI PATINKA KAI PILDO. JOS. NORUS SUSIMATOM GALI BUTI ISTEKEJUSI. SUSIDOMEJOTE. RASIKITE. VISOS. SKELBIMAS. TIKRAS 864639965

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *