Pirmą kartą pasimylėjau kai man buvo 22 metai

Pirmą kartą pasimylėjau, kai man buvo… Heh, nesu to sakęs, bet man buvo jau 22 metai (dabar 26). Taip, žinau – tai pakankamai vėlyvas amžius pirmajai sueičiai su mergina. Bet tiesą sakant, turiu savo argumentų tokiam pasirinkimui. O ir galimybių tai padaryti ankščiau buvo ne viena. Bet tam nebuvo reikalo.

Buvau charizmatiškas, protingas bei pakankamai išvaizdus vaikis, todėl mokykloje merginų dėmesiu tikrai nesiskundžiau. Tačiau nemačiau prasmės laiko praleidimui „veltui“ – bučiniams ar net pirmiems kartais su merginomis, kuriose nemačiau kažko ypatingo. O ir veiklos turėjau – nuo mažumės užsiėmiau kompiuteriniu dizainu, todėl jau nuo 16 metų uždirbau iš to pinigus.

Laikas bėgo, o merginos, dėl kurios atsisakyčiau savo hobių, vis neatradau. Ir tiesą sakant, vienu metu, ko gero kai man suėjo 20 ar 21 metai, viduje pajaučiau savotišką paniką. O jei taip ir nerasiu tos vienintelės? Tačiau viskas neužilgo susidėliojo į savo vietas. Būdamas ketvirtakursiu netikėtai gavau iš geriausio draugo žinutę, jog jis nori mane su kai kuo supažindinti. Jau kitą vakarą nuvykęs pas jį linksmai praleisti vakarą vos įėjęs į jo butą ant sofos išvydau kai ką netikėto – tai buvo išskirtinai žavi mergina! Vidutinio ilgio plaukų šatenė, vidutinio ūgio, puikaus sudėjimo. O jos šypsena… Tikrai nesu tas, kuris įsimyli merginas vien dėl jų išvaizdos, bet simpatiją pajaučiau iš kart. Ir ji vakaro eigoje tik augo – mergina buvo išties protinga, išsilavinusi, turėjo puikų humoro jausmą.

Jau po keleto dienų susitikome vietinėje kavinukėje. O dar po savaitės pradėjome ir draugauti. Pradėjo maždaug mėnesis, kol pirmą kartą pasimylėjome. Ir nors pats procesas nebuvo kažkuo ypatingas, išskirtinė buvo aplinką – pirmasis mūsų kartas vyko ant… kalno! Jei kiek tiksliau – tai buvo Trijų Kryžių kalnas Vilniuje, ant kurio romantiškai praleidę bent keletą valandų galiausiai atsidavėme aistrą.

Ir nors su šia mergina santykiai ilgainiui nutrūko, ji vis vien nuolat mano širdyje išliks įrėminta kaip ta pirmoji, su kuria pajaučiau tikrą aistrą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *