Pirmas kartas įvyko kine salėje

Gali skambėti keistai, tačiau mano pirmasis kartas įvyko… Kine. Tuo metu man buvo devyniolika, o mano merginai – metais mažiau.

Buvome pora bei draugavome jau apie mėnesį laiko, tačiau toliau aistringų bučinių nuėję taip ir nebuvome. Bet abu jautėme, jog ta diena, kai pasimylėsime, sparčiai artėjome. Ir visgi, eidami į kiną pažiūrėti vieną ar kitą įdomų filmą tikrai nenujautėme, jog tai įvyks būtent tą vakarą ir būtent toje vietoje. Įėję į kino salę atsisėdome pačioje paskutinėje eilėje. Žmonių salėje buvo išties nedaug  – su mumis paskutinėje eilėje nebuvo nieko, o keletas nedidelių žmonių grupelių būriavosi tik pirmose salės eilėse. Būtent dėl to, stebint linksmą romantišką komediją ilgainiui pradėjome laisvėti bei kartkartėmis pakštelėdavome vienas kitam į žandą, vėliau – ir į lūpas. Kol galiausiai, tyliai nusimetėme apatinius, o ji lėtai atsisėdo ant manęs bei pradėjo judėti.. Aukštyn, žemyn, aukštyn, žemyn… O kas geriausia, jog iš šono, bent jau stebint iš toli, niekas nelabai galėjo suprasti kas vyksta – pastebėjus nors menkiausią pavojų ji nustodavo kilti aukštyn bei leistis žemyn, dėl ko paprasčiausiai atrodydavo, jog ji sėdi man ant kelių.

Tokį linksmą žaidimą, audrinusį mus abu, žaidėme apie dešimtį minučių, kol galiausiai abu baigėme, apsirengėme apatinius bei stengėmės tęsti žiūrėti filmą. Nors tiesą sakant susikoncentruoti į jį buvo išties nebelengva, todėl iki filmo pabaigos dar ne kartą trumpai pasiglamonėjome.

Kai pagalvoji, kas galėjo būti, jei kas nors būtų pastebėjęs tai, ką mes darome… Bet gerai tai, kas gerai baigiasi. O tą kart viskas baigėsi tiesiog nuostabiai, iš kokios perspektyvos apie tai bekalbėtumėme. Net jei kalbėsime apie mūsų santykius – su šia mergina esame pora iki pat šiol, nors man jau 21-eri, kas puikiai atspindi tai, jog ekstremalus seksas tikrai gali padėti siekiant sukurti tvirtą tarpusavio ryšį, vedantį į laimingus santykius su patinkančiu žmogumi.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *