Pirmas kartas lovoje

Labas, aš esu jaunas vaikinas iš Vilniaus, man yra šiuo metu 17 metų, o kai praradau nekaltybę, tai buvau irgi 17 metų. Viskas prasidėjo, kad užėjo nenuvaldomas noras pasimylėti. Visai mano draugai jau buvo pasimylėję, o aš dar ne, tai buvo baltas pavydas, norėjau ir aš kuo greičiau išmėginti seksą. Bandžiau klasiokių tarpe susirasti mergą seksui, su kuria galėčiau prarasti nekaltybę, bet jos kažkodėl netraukė manęs, nors greičiau aš joms nepatikau. Draugas pasiūlė išbandyti tinderio programą, kas nežino tai appsas ant telefono naujos pažintims. Greitai įsirašiau ir pradėjau savo medžioklę. Na greitai gavau matchų ir pradėjau susirašinėti su merginomis. Viena blondinė patraukė mano dėmesį, bet jinai buvo 3 metais vyresnė, bet kadangi aš buvau save pasisendinęs tai jin galvojo, kad esame vienmečiai.

Buvo bendravimas truko kelias savaites, kol nusprendėme mieste susitikti penktadienio vakarą. Įvyko mūsų pasimatymas, kaip ir viskas ok, daug nepasakosiu, jin tokia simpatiška, aš jai irgi patiko, ilgai bendravome ir staiga ji man sako, kad jos tėvų nėra namuose, varom pas ją filmo pažiūrėti. Na aš greitai mintį pagavau, gi to ir specialiai norėjau, dėl to ir įsirašiau tinderį, kad pagaliau pasimylėčiau. Mes įšokome į truliką ir jau buvome pas ją namuose. Patogiai įsitaisėme, jinai įjungė kažkokį filmą, bet tas nelabai buvo svarbu. Pradėjome bučiuotis, aš jau pajaučiau kaip mano penis kietėja, kaip nori jis ištrukti iš mano kelnių.

Bučiniai ilgai nesitesė, pradėjome vienas kitą nurenginėti, o aš jau rankomis liečiau jos C dydžio krūtis, kurios sunkiai man tilpo į delną. Mačiau kaip jai patinka, kad aš jas liečiu, o aš toliau bučiavausi ir rankomis žaidžiau su jos krūtine. Kol pajaučiau, kad abu likome nuogi nuogi, bučiniai tesėsi toliau, o jin pradėjo žaisti su mano peniu, smaukyti. Jin šitą tikrai mokėjo, nes kitos panos tikrai nemokama, nepagauna rimto. Vienu metu jinai sugalvojo užlipti ant manęs. Jinai greitai užlipo ir staigiai mano penį įkišo į savo makštį. Apsikabino mane per nugarą ir pradėjo ritmingai judėti ir dejuoti iš malonumo, o aš tiesiog sedėjau ir rankomis liečiau jos kūną. O ji vis garsiau ir garsiau dejavo ir dejavo, mačiau kaip jai patinka, kaip ji lydosi iš malonumo. O man patiko ši poza. Po kokių 10 minučių baigė jinai, baigiau ir aš. Patiko tas spermos iššovimas.

You may also like...

1 Response

  1. Romas parašė:

    Laba laizyciau putyte

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *