Pirmas seksas festivalio metu palapinėje

Mano pirmasis kartas… Tiesą sakant jį prisimindama kas kart išspaudžiu šypseną. Tai buvo kažkas netikėto, avantiūriško bei išskirtinai linksmo. Ypač žinant tai, kuo viskas užsibaigė.

Kartu su keliomis draugėmis tą vasarą nusprendėme vykti į netoliese vykusį muzikos festivalį. Muzika, šėlsmas, alkoholis, draugiški žmonės – atrodė jog to ir tereikia. Tačiau jau pirmąjį vakarą viskas pasikeitė, kai šokant netyčiomis susidūriau su vaikinuku. Atletiškas, aukštas mėlynakis blondinas, kuris, kas keisčiausia, iš kart pakerėjo ne savo išvaizda, o charizma. Su juo bei keliais jo draugais praleidome visą vakarą, o jau kitą rytą nedelsdami puolėme ieškoti vieni kitų palapinių, kadangi alkoholio dėka nebuvome pasiėmę vieni kitų telefono numerių. Kitą dieną nuo pat ryto buvau su juo. Tik šį kart ne linksminomės, o tiesiog ramiai šnekučiavomės – ir per tą pusdienį pamačiau kitą jo pusę. Jis buvo protingas, supratingas, išsilavinęs… Tiesiog. Tikrai nesitikėjau, jog vos per pusdienį galima kažkam pajausti tokią stiprią simpatiją.

Artėjo vakaras. Mūsų draugai jau buvo nuėję prie pagrindinės scenos, kur laukė pasirodant vieną žymesnių atlikėjų. Bet mes neskubėjome paskui juos – jautėme, jog tas vakaras yra ypatingesnis už tai, ko laukia mūsų draugai. Mes pradėjome bučiuotis. Ir jau po keleto akimirkų nejučiomis kojos mus nešė link jo palapinės, kur praleidome net keletą valandų… Nerūpėjo nei aplink grojusi muzika, nei žmonių riksmai. Pirmasis kartas bei po jo sekę nuoširdūs pokalbiai tiesiog sprogdino iš jausmus visas emocijas.

Gaila, bet su tuo vaikinu dėl didelio mus skyrusio atstumo pora taip ir netapome. Bet iki pat šiol esame draugai, bei esant progai susitinkame. Ir vis prisimename tą vakarą – jis buvo ypatingas mums abiems. Nes ne tik abu pirmą kartą gyvenime pasimylėjome, tačiau ir supratome paprastą dalyką – atrasti žmogų, su kuriuo jaustum nuoširdų ryšį, visgi nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *