Praradau nekaltybę vakarėlio metu pas draugą

Pirmasis kartas? Neretai skaitau apie išties įspūdingas, romantiškas, linksmas bei kitaip išsiskiriančias pirmosios sueities istorijas, skambančias tarsi iš pasakos. Ar mano pirmasis kartas taip pat buvo toks? Vargu. Viskas buvo įprasta. Na, bent jau žvelgiant iš šono. Kadangi giliai viduje tai buvo kažkas ypatingo.

Buvau intravertas – protingas, bet ramus bei savyje galimai netgi per ne lyg užsisklendęs vaikis. Laisvalaikį draugų kompanijoje mieliau keisdavau į likimą namuose skaitant knygas ar įninkant į savo hobius, kaip kad muzikos kūrimą ar rašymą. Taip, supratau, jog socialinis gyvenimas yra svarbus lavinant savo asmenybę, tačiau tuo metu mano prioritetai tiesiog buvo kitokie. Tuo labiau jog tarp jų merginos vis dar neužėmė aukščiausios vietos – tikrai jaučiau joms potraukį, bet ieškoti tos vienintelės neskubėjau. Jaučiausi jaunas. Ir ne visiškai subrendęs rimtiems santykiams. O vienos nakties nuotykių nenorėjau.

Bet tas draugo kvietimas į vakarėlį, kurį netikėtai pats sau priėmiau entuziastingai, kadangi norėjau kiek pakeisti aplinką, tapo kertiniu. Draugo namuose buvo susirinkę bent kelios dešimtys bendraamžių, tarp kurių buvo ir viena mergina. Ilgų plaukų brunetė, kurią mokykloje iki tol buvau matęs ne kartą. Netgi simpatizavau jai. Bet nelabai mačiau galimybių su ja susibendrauti, kadangi tose pačiose vietose būdavome retai. Ir visgi, tą vakarą viskas pasikeitė – buvome ten pat, tuo pačiu laiku. O ir per pirmas kelias dešimtis vakarėlio minučių mūsų žvilgsniai susidūrė ne kartą.

Tai prasidėjo žvilgsniais. Vėliau susidūrę prie gėrimų stalo linksmai pasišnekučiavome. Toliau sekė šokių aikštelė. Kol galiausiai viskas baigėsi emocionaliais pokalbiais dviese susėdus lauke ant suoliuko jau auštant. Ant suoliuko, ant kurio pirmą kartą pasibučiavome. O grįžę į draugo namus, kuriuose žmonių blaivu protu beveik nebuvo, bei užsidarę viename iš jų kambarių, pasimylėjome. Tai buvo kažkas neįprasto. Ir tai tapo kai kuo neįprastu – šis prisiminimas yra kažkas emocionaliai ypač stipraus žinant tai, jog su šia mergina draugauju jau metus laiko – esame nuoširdžiai įsimylėję bei planuojame ateitį kartu!

You may also like...

2 Responses

  1. Jonas parašė:

    Kodėl nepaleidža

  2. Jonas parašė:

    Kodėl nepaleidža tos prgramos xxx

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *