Seksas su bendradarbe darbe

Apie savo pirmąjį kartą kalbėjęs garsiai nesu. Galbūt dėl to, nes kiek gėdijuosi to, kaip vėlai tai įvyko – man buvo jau net 27-eri metai. Kol buvau jaunas, vaikinus, kurie tokio amžiaus neturėdavo merginų, o ką jau kalbėti apie pirmuosius kartus, galvodavau kaip apie visiškus atsilikėlius. Ir visgi, pačiam tenko išbandyti šią patirtį – ir supratau, jog aplinkybės neretai yra kitokios nei atrodo aplinkiniams.

Nebuvau vakarėlių siela, nebuvau ir modelio vertos išvaizdos jaunuolis. Bet buvau pakankamai dailaus veido, sportavau, nebuvau ir kvailas. Ir visgi, tai, jog ilgą laiką nesugebėjau rasti merginos ko gero iš esmės nulėmė mano gyvenimo būdas – mano pagrindiniu prioritetu visą laiką buvo mokslai bei karjera, dėl ko daugumą vakarėlių bei galimybių užmegzti naujas pažintis tiesiog atstumdavau, vietoj to pasirinkdamas ram vakarą namuose mokantis kažko naujo ar tiesiog tobulinant jau įgytus įgūdžius.

Bet dėl to tikrai nesigailiu, kadangi būtent darbas mane ir suvedė su mano gyvenimo moterimi. Buvau ekonomistas, dėl ko dirbau ne individualiai, o su daugybe įvairiausių žmonių, su kuriais kooperuodavome išties stambioje kompanijoje, kurioje ir dirbau. Ir vieną dieną į ją buvo priimta jauna ekonomistė, su kuria vos santūriai paspaudę rankas pirmąją dieną pajutome kažką… Na, bent jau aš. Ji buvo mielo veido, dailios šypsenos bei ryškiai žydrų akių, kokias labiausiai ir mėgau.

Ji man išties patiko, dėl ko jos kabinete apsilankant darbiniais reikalais stengdavausi nuolat persimesti ir vienu ar kitu su darbu nesusijusiu žodžiu. Kol galiausiai, po maždaug keleto mėnesių, mums jau kiek susibendravus, išdrįsau ją pakviesti į pasimatymą – ir ji sutiko!

Vakarą praleidome nedidelėje kavinukėje. Keletas valandų prabėgo lėtai, kadangi jaudinausi ypač. Ir tiesą sakant, po pasimatymo jau buvau pradėjęs gailėtis, kad ją į jį pakviečiau. Ir visgi, dar tą patį vakarą gavau iš jos jaukią žinutę. Dėl to pradėjome susitikinėti nuolatos. Kol galiausiai po maždaug keleto savaičių vakaras kavinukėje pasibaigė mano namuose, kur išgėrę vieno atsidavėme vienas kitam. Tai buvo kažkas išskirtinio. Romantika, aistra bei keletas jaukių valandų lovoje. O tas vaizdas ryte, kai ji, dėvėdama mano marškinius pakilo iš lovos abiem padaryti po puodelį kavos… Linkėčiau tai patirti kiekvienam.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *